OBAVEŠTENJE:Photobucket problem.

Zanimljive fotografije I video snimci vezani za železnicu!

OBAVEŠTENJE:Photobucket problem.

Postod hadzibane » 21 Mar 2009 21:12

"Log into your Photobucket account.
# Click the account options link at the top right. The Account Options page displays.
# Check your Monthly Bandwidth usage in the Account Dashboard. If it is exceeded, the logo replaces your image."

Ovo navodim,jer neki naši članovi postaju fotografije preko ovog servera,pa je sad jasnije zašto se iste brišu nakon određenog vremena i budu nevidljive korisnicima.
Moj je savet da se fotografije kače:
1.Ili direktno preko Foruma
2.Ili preko Imageschack-a,preko kog,do sada nije bilo problema
3.Ili preko nekog drugog photo servera.
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

Re: OBAVEŠTENJE:Photobucket problem.

Postod seabral » 22 Mar 2009 08:11

Taj problem s Photobucketom sam na vlastitoj koži osjetio jučer. :evil:

Obzirom na to da na forumu gdje sam najaktivniji (zeljeznice.net) nemamo mogućnosti uploadanja fotki na server, preostaje nam samo izbor Photobucket ili Imageshack. Tokom zadnjih nekoliko godina je Imageshack pokazao zavidnu količinu nestabilnosti u radu, sporosti kod downloada svojih ili tuđih fotki i nefleksibilnosti u struktiriranju vlastitih albuma, pa je Photobucket bio logičan izbor kojeg smo svima preporučivali.

Nažalost, pojavio se problem kojeg je opisao hadzibane i koji se može riješiti ili upgradeom na Pro account (40 USD godišnje) ili kreiranjem dodatnih Photobucket accounta. Ja sam skoro sve svoje albume gradio na jednom jedinom Photobucket albumu i sve fotke su odjedamput bile suspendirane radi prekoračenja mjesečnog limita (brojač se resetira jednom mjesečno, a to nisam mogao čekati), nisam imao previše izbora i odlučio sam se na skuplju varijantu s Pro accountom. A onima koji tek počinju koristiti Photobucket savjetujem da odmah razmisle o istovremenom otvaranju više accounta i ravnomjernom raspoređivanju svojih materijala na njih.
Slika
seabral

Pridružio se: 07 Mar 2009 23:18

Re: OBAVEŠTENJE:Photobucket problem.

Postod ZlayoZg » 04 Apr 2010 12:18

Kako sam bio na izletu u Ljubljani(bit će putopis za nekoliko minuta) i imao hrpu fotki koje sam stavio na svoj besplatni Photobucket account i koje sam stavio na još par foruma,uslijed toga se vrlo brzo potrošio bandwidth,tj.na mjestu svake fotke sa tog accounta se pojavilo ovo
Slika

...a do obnove prometa je ostalo više od 20 dana,odlučio sam platiti godišnju pretplatu od 24.95 $ za Pro account,tako da je taj problem riješen za godinu dana unaprijed.
Korisnikov avatar
ZlayoZg
Moderatori

Pridružio se: 03 Maj 2009 12:58

Povratak na Fotografija i video