5000. post !!!!!

Statistički podatci našeg foruma,izvještaji o radu,rođendani i ostale čestitke

5000. post !!!!!

Postod Stajs » 21 Jul 2009 11:51

Postovane kolege i prijatelji
Stigosmo do 5000 posta,pa i prestigosmo,a za to nam je trebalo nesto vise od 5 meseci !!!Mozda bi se desilo i mnogo ranije da nas nisu pojedinci ( citaj pojedinac) minirali u radu,ruseci kodeks profesionalne etike ili sto su neki nasi moderatori iz najbolje namere,greskom pobrisali gomilu postova. Od samog pocetka rada foruma,bilo je svakojakih problema koji prate ovakve stranice,pocev od neprofesionalnog odnosa koji jos uvek ima prema nama onaj kome treba da je profesija na prvom mestu ( sam ce se prepoznati ),ali mi smo sve te udarce preziveli i ostali na zdravim nogama.Posebno zadovoljstvo a ujedno i velika cast mi je,sto su na ovim stranicama zastupljenji svi zeleznicari i ljubitelji zeleznice iz ex YU,kao i to sto smo pokazali visoku svest i ostali samo ono sto i jesmo-zeleznicari !!! Uz zahvalnost sto odvajate svoje dragoceno vreme za ove stranice,zelim vam puno zdravlja,srece i uspeha u radu !!!!

Vas prijatelj i kolega - Stajs

p.s.
Zamalo da zaboravim !!! Autoru 5000.posta pripada skromna nagrada NSM Nis-rokovnik !!! Ta cast ovoga puta pripala je nasem dragom prijatelju,Milanu Zivkovicu - Zilepiju !!! U ime moderatorskog tima,cestitam srecnom dobitniku a mi imamo jos poklona za nase drage forumase,ali o tom potom ... !!!!!!!!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Povratak na Statistički podaci foruma i čestitke