Bludni zivot pojedinih masinovodja na poslu

Sve ono što nije obuhvaćeno u gore navedenim temama a smatrate da je važno

Bludni zivot pojedinih masinovodja na poslu

Postod PavkovDejan » 22 Apr 2010 02:35

Ne znam, da li je neko od vas imao priliku da dana 21.04.2010 godine, da na nakaradnoj televiziji kao sto jeste televiza Pink, gleda jos nakaradniju emisiju kao sto je "Trenutak Istine", sa perverznjakom koji nije dostojan svoje profesije.

Na zalost, ta osoba jeste clan sekcije za vucu vozova Nis ....tj. njen masinovodja.
Koji je za rad novca, u navedenoj emisiji brukao zvanje masinovodja, globalizovao sve masinovodje ....da na svome radnom mestu (u lokomotivama) ima seksualne odnose, tokom voznje .

Sopstvenim ponasanjem, narusava ugled javnog preduzeca, sto ne moze proci ne'osudjeno .
Bar od nas, koji jesmo clanovi ovoga foruma.
A nadam se da vecina, razmislja na isti nacin .

Sramota je za nas, savesne masinovodje...da nas jedan ovakav kreten globalizuje u takvoj jednoj kretenskoj emisiji .
Sef sekcije za vucu vozova Nis, bi trebao po ovome, da ovakvu osobu predlozi za disciplinski postupak .
Da se , posle istog udalji, naravno iz preduzeca.

Ovakve i njemu slicne osobe ne zasluzuju da budu deo nekog manjeg preduzeca, a kamoli preduzeca kao sto su Zeleznice Srbije. q/908646

Nadam se da se, neka od celnih osoba nece oglusiti o sve ovo. q/908646

Pozdrav . Takodje , ocekujem komentare .
Dejan Pavkov- Österreichische Bundesbahnen,A ÖBB
Korisnikov avatar
PavkovDejan
Moderatori

Pridružio se: 22 Apr 2010 02:14

Re: Bludni zivot pojedinih masinovodja na poslu

Postod romeo_nis » 22 Apr 2010 09:16

Sramotno i nedostojno.
romeo_nis

Pridružio se: 04 Feb 2009 17:20

Postod damir661 » 22 Apr 2010 14:13

Nazalost nisam gledao emisiju, ali od drugarice sam cuo da je lupetao svakave gluposti da su ljudi ostajali u soku posle njegovih odgovora, ali sta reci...
Jos je ostao i bez para na kraju
Korisnikov avatar
damir661
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:29

Postod STORM » 22 Apr 2010 14:55

Neka mu je na čast,bacio je kantu govana na sve nas q/908646
Idiotska emisija-gost takođe idiot...I na kraju je ispao debil...

Bruka i sramota
Ako kaniš pobijediti-nesmiješ izgubiti
Korisnikov avatar
STORM

Pridružio se: 21 Mar 2010 16:50

Postod Stajs » 22 Apr 2010 17:06

PavkovDejan je napisao:Ne znam, da li je neko od vas imao priliku da dana 21.04.2010 godine, da na nakaradnoj televiziji kao sto jeste televiza Pink, gleda jos nakaradniju emisiju kao sto je "Trenutak Istine", sa perverznjakom koji nije dostojan svoje profesije.

Na zalost, ta osoba jeste clan sekcije za vucu vozova Nis ....tj. njen masinovodja.
Koji je za rad novca, u navedenoj emisiji brukao zvanje masinovodja, globalizovao sve masinovodje ....da na svome radnom mestu (u lokomotivama) ima seksualne odnose, tokom voznje .

Sopstvenim ponasanjem, narusava ugled javnog preduzeca, sto ne moze proci ne'osudjeno .
Bar od nas, koji jesmo clanovi ovoga foruma.
A nadam se da vecina, razmislja na isti nacin .

Sramota je za nas, savesne masinovodje...da nas jedan ovakav kreten globalizuje u takvoj jednoj kretenskoj emisiji .
Sef sekcije za vucu vozova Nis, bi trebao po ovome, da ovakvu osobu predlozi za disciplinski postupak .
Da se , posle istog udalji, naravno iz preduzeca.

Ovakve i njemu slicne osobe ne zasluzuju da budu deo nekog manjeg preduzeca, a kamoli preduzeca kao sto su Zeleznice Srbije. q/908646

Nadam se da se, neka od celnih osoba nece oglusiti o sve ovo. q/908646

Pozdrav . Takodje , ocekujem komentare .

Postovani kolega,
dobrodosao na forum NSM-a i u ime moderatorskog tima ,zelim ti puno prijatnih trenutaka na njemu.
Sto se tice gore navedenog,ja licno smatram da TV PINK treba ukinuti,jer je to televizija koje truje Srbiju, emisijama tipa Grand produkcija, Trenutak istine i ostalih !!!!
Sto se tice gostovanje doticnog u emisiji,jedini moj komentar je NO COMMENT !!!!!!!
Pretpostavljam da su sad sve masinovodje u Srbiji ogorcene na nas Nislije,doduse bez razloga,jer je to gest jednog pojedinca a ne celog kolektiva i mislim da ne treba osudjivati i trpati u isti kos sve nas sa jednim ekstremnim slucajem !!!!
Za vase obavestenje,odmah posle sinocasnje emisije,narednom sefa sekcije za VV Nis,isti je suspendovan sa posla do daljnjeg !!!
Gospodine Dejane,jos jedno obavestenje za vas - Doticni masinovodja nije clan naseg sindikata.Poslacu vam na PP ,adresu foruma Sindikata Masinovodja ciji je on clan,pa vidite da li i kako reaguju njegove sindikalne kolege na ono sto su se desilo sinoc !!!!
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Postod STORM » 22 Apr 2010 17:51

Stajs,da se razumemo,nije bitno odakle je taj čovek,bitno je,bez obzira šta je on radio na poslu,da je to bilo totalno idiotski iznositi pred celom državom i popljuvati sve mašinovođe.I ja sam se kao mašinovođa postideo tog idiotskog iskaza,osećam da su i sve naše kolege osetile stid posle emisije.Niko nije svetac,imao sam prilike čuti svakakve dogodovštine,ali niko se nije odvažio prašiti svašta pred celom Srbijom i ispljuvati svoj zanat,fuj...Jutros u vozu(drndobusu pa sve mogu da čujem)slušam kojekakva ismevanja putnika na tu temu...

A ona voditeljka sa onom ledenom njuškom kao da je sa slike čuvara konc-logora,a naložena je na bludnje radnje kao šiparica.
Korisnikov avatar
STORM

Postod PavkovDejan » 22 Apr 2010 23:03

Zahvaljujem se na dobrodoslici na ovaj forum nadam se da cemo u buduce diskutovati o normalnijim temama al nase drustvo je nazalost takvo da se i ovakve teme ne mogu zaobici.Drago mi je sto se niko nije oglusio o ovu temu pohvalio bih ovim putem sefa vv nis koji je preduzeo odgovarajuce mere ovakve i njemu slicne osobe ne trebaju nasem preduzecu veliki pozdrav za vas i sve odgovorne ljude u JP ZELEZNICE SRBIJE :uo:
Dejan Pavkov- Österreichische Bundesbahnen,A ÖBB
Korisnikov avatar
PavkovDejan
Moderatori

Pridružio se: 22 Apr 2010 02:14

Postod Stajs » 22 Apr 2010 23:27

Udruzenje masinovodja Srbije je zatrazilo od TV PINK javno izvinjenje povodom ovog slucaja.U celosti prenosim zahtev koji je upucen doticnoj televiziji :

ZVANIČAN DOPIS TELEVIZIJI PINK UPUĆEN 22.04.2010. GODINE...

Juce u emisiji,dana 21.04.2010.godine,"Trenutak Istine",imali ste gostovanje radnika JP "Zeleznice Srbije",tacnije masinovodju OJ Vuce Vozova Nis...
Samim emitovanjem emisije koja je erozija morala i ponizenje nacije,u sinocnoj emisiji emitovano je niz lazi i neistina o zanimanju masinovodje,povredjena cast i ugled radnika JP"Zeleznica Srbije" i naneta nenadoknadiva steta i narusen ugled zanimanju masinovodje,koje je izuzetno odgovorno i opasno,kako psihicki tako i zdravstveno.
Na pitanja voditelja emisije Vaseg talk soua,gost i ucesnik,masinovodja Niske organizacione jedinice izneo je tako devijantne zakljucke i izgovorio toliko neugodne neistine da je tesko sada izmeniti iskrivljenu sliku u javnosti o radu masinovodja na prugama Srbije...jutros su komentari medju putnicima Beovoza bili izuzetno neprijatni i neprimereni,koji su imali za nameru osudu svih zaposlenih na Beovozu i oatalih zaposlenih na Zeleznici,to je NEDOPUSTIVO !!!
Onakav provokativni stav voditeljke i neprimereno umobolno ponasanje ucesnika talk soua ugrozilo je i poslodavca,samo Preduzece JP"Zeleznice Srbije", stoga, obracamo Vam se sa ZAHTEVOM za javno izvinjenje za ponizenje i narusen ugled MASINOVODJAMA SRBIJE koji je posledica voditeljke i masinovodje, a koji je emitovan sinoc...
ZAHTEVAMO da objavite JAVNO IZVINJENJE u UDARNOM TERMINU Vase programske seme...
ZAHTEVAMO da objavite da ono sto je ucesnik,masinovodja,izjavio u talk soou "Trenutak Istine" jeste samo pojedinac i da se ono sto je on izjavio odnosi samo na njegov rad i odnos prema zanimanju,da to sto je on izjavio ugrozava sve radnike Zeleznice i da objasnite gledaocima da je to samo rad pojedinca na Zeleznici...
Ako pak ne zelite da objavite nas ZAHTEV ZA IZVINJEJE masinovodjama Srbije i svim zaposlenima na Zeleznici i objasnite Vasim gledaocima da na Zeleznici nisu sve masinovodje pijandure i oralni zavisnici,bicemo primorani da podnesemo tuzbu nadleznom sudu protiv RTV Pink,zatrazimo od RATEL-a zabranu Vase emisije i svih talk soua koji omalovazavaju drustvo i naciju,zatrazimo od svih medija da VAS JAVNO OSUDE I OGRADE SE OD postupaka i rada Vase televizije...
U nadi da cete ispostovati ZAHTEV koji Vam upucuje Udruzenje masinovodja Srbije, unapred smo Vam zahvalni; tako cete izbeci placanje visemilionske odstete Udruzenju masinovodja Srbije.
s postovanjem,clan IO Udruzenja masinovodja Srbije,Dragan Bogunovic
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Postod Gruber!! » 22 Apr 2010 23:28

Pozdrav!!

1. da li je neka televizija nakaradna ili ne - nismo kompetetni da o tome mlatimo jer su ukusi različiti...ako nam se nešto ne sviđa, uzmemo daljinski i prebacimo na drugi kanal...+, za tu i takvu televiziju ne plaćamo pretplatu, pa prema tome...
2. da li je neka voditeljka ovakva ili onakva...ni o tome nismo kompetetni da mlatimo jer joj mi ne držimo sveću i ne znamo šta nam govori njen pogled o njenim afinitetima..o tome možemo samo da nagađamo...
3. učešće dotičnog mašinovođe u 'nakaradnom kvizu na nakaradnoj televiziji' /zašto ste uopšte gledali ako je sve to nakaradno??/ - ništa novo, puna zemlja popišmanjenog sveta koji se primio na reality-kvazi-evropsko-integraciono društvo i procese koji to prate... takvih je u tom tzv nakaradnom programu bilo i ranije i biće ih opet, ne vidim zašto se zgražavate sada...činjenica da je dotični mašinovođa vaš kolega možda utiče na gorak ukus u ustima, ali, bože moj, tako su se osećali i kolege vozači kada su slušali pre neku nedelju tipa koji večito vozi gradski autobus mrtav pijan i slično...
4. a priča 'samo da vas obavestim da dotični nije član našeg sindikata' - od ovoga mi je tek muka, liči mi na one najgore staljinističko -komunističke prozvike iz veselih četrdesetih...podseća na samokritku, samopranje i samooooočišćenje od stranih elemenata a sve u duhu partijske linije...grozno, stvarno...

Da pitam ja Vas, gospodo uposlenici Železnica Srbije nešto: kako uopšte dozvoliste da taj i takav kolega koga, je li, sinoć gledasmo i zgražavasmo se, uopšte sme da sedne za manipulator i radi odgovoran posao??? imate li vi tu neke periodične preglede?? šta radi psiholog u Vašoj firmi?? psihijatar?? zašto nije reagovao na vreme pa ovog soma dezavuisao??

A, opet, setite se malo i vaših priča po kuloarima stanica...koliko ste puta bocnuli neku putnicu, otpravnicu, koleginicu, štipnuli za dupe dok ste čekirali karte, ćapili za struk onako usput...pa se o tome hvalili...pa ste o tome i ćutali...
E, ovaj Vaš kolega je rešio da to podeli sa celom državom...pljujete ga i osuđujte sada...a zašto to radite?? šta je on rekao da je uradio a da bar neko od vas nije uradio tokom službe???

pozdrav,

Petar
...onda je on mene pogledao a ja ne volim kad me neko pogleda!!
...na njega je koplje docekao, polomio ga na tri polovine...
Gruber!!

Pridružio se: 27 Feb 2009 22:58

Postod STORM » 23 Apr 2010 15:17

E baš ti hvala što mi otvori oči pa da sad posle godina službe saznam da se mogu poistovetiti sa gosn.Razvratnim i da nemam pravo reći ništa u odbranu moje profesije.Nameru nemam da se pravdam,kao ni moje kolege,hoću samo da kažem da su tu idiotsku emisiju gledali mnogi ljudi u Srbiji i sad prave sprdačinu sa nama kao da smo svi idioti,kao da se ne radi o ljudima koji odgovaraju za velika sredstva koja su im poverena kao i za tuđe ljudske živote,nekad ostavljajući svoj život na radnom mestu.Nemoj molim te da soliš pamet nikome,niko na železnicu nije došao od medenih kolača,većina ljudi časno obavlja svoj posao,a te kojekakve pričice o nekom ljubavnom podvigu?Pa zar ih nema i kod lekara(mlade sestrice)pilota(mlade stjuardese),pa ni jedan od pomenutih nije izašao na televiziju i bacio kantu govana i na sebe i na svoje kolege nazivajući nas sve još i alkoholičarima?
Pad ljudskog morala do kraja,a voditeljka kako ga nije pitala nešto vezano za našu specifičnu službu,nego sve bljutavštinu do bljutavštine.
Šta mene briga za vozače,nek naprave svoje udruženje pa nek se brane od indijanaca u svojim redovima,a ja ću moj zanat i moje kolege braniti na svakom mestu i pred svima!

Stoga podržavam stav Udruženja mašinovođa da traži izvinjenje,iako je učinjena nemerljiva šteta ugledu naše profesije i preduzeća.
Korisnikov avatar
STORM

Sledeća

Povratak na Razno