NSM Niš majca i jedna vrlo zanimljiva priča..

Humor,šale,vicevi,doživljaji i ostalo vezano za dobru zabavu

NSM Niš majca i jedna vrlo zanimljiva priča..

Postod Matey41094 » 24 Maj 2010 21:23

95% vas neće vjerovati sljedeću priču ;)

Danas sam primio majcu KOJE SE NEĆU ODREĆI (više o tome dolje) unatoć onome što se dogodilo..
Danas sam otišao na stajalište Osijek - OLT i sačekao vlak u kojem je bio primo-predavaoc majce.
Majca je više nego savršena i od srca zahvaljujem!
E sad, svi znamo što je srednjoškolska zaje*ancija. Svi iz razreda smo skupili po 60kn i otisli smo za vrijeme 4 slobodna sata u....... Gataonicu......... Da, to što ste pročitali..
Jedan se trebao odreći sivo-crvene olovke, jedna djevojka se trebala odreći CIGLE u KUĆI.. I tako..
Red je došao na mene. Niti trema niti predosjećaji.. Po meni: čista glupost i bezvezno trošenje novca.
Sjednem ja, na neki ljubičasti jastuk i kaze gospođa (čitaj:vješitca) da udahnem i smirim se i gledam u nju.
Nakon dvadesetak sekundi, počela je. Jednostavno nisam dočekao kakve će nebuloze početi.. Odjednom: "Tvoj problem je crna majca sa zelenim emblemom u sredini". Već tu sam bio onako...
No to je mogla biti bilo koja majca tako da sam bio na rubu smjeha. Išla je ona polako dalje i pričala. NEVJEROVATNO je da je znala da sam majcu nabavio u roku od 7 dana.. Govorili smo tu i o životnim srećama (više o nesrećama) i na kraju smo dosli do zaključka.
Onako mudro je rekla: "Sve stvari koje su ti mile i vrle, sve stvari koje poželiš će propasti zbog gore navedenog objekta. Upotrijebi svoju maštu i svoje duhovne vrline i prijeđi sve prepreke" - Upravo je to bio tekst kakvog se sjećam a to što se desilo, desilo se prije manje od 5 sati.....
Pustila mi je ruke, rekla nesto na muslimanskom (barem mislim da je taj jezik) i rekla da mogu poći...
Ustao sam se s jastuka i ošao van. Ekipa me čekala sa radoznalim i glupim smješcima. Jedan je dobacio: jel se moraš odreći glave, a ja sam uzdahnio i počeo se smijati sa drugima..............

Jel emblem lokomotiva?
Jel crna majca od NSM Niša?
Nemojte zamjeriti što se OVA stvar dogodila. Ne znam što da kažem..
Iskreno, ne želim da dobijete o meni sada loša mišljenja jel ovo je nešto... Glupo i bezazleno. Nemam komentara na slučajnost i stvarnost.. U to neću ulaziti niti me to zanima. Što prije zaboravim, to bolje![/color]
Korisnikov avatar
Matey41094

Pridružio se: 13 Mar 2010 21:21

Re: NSM Niš majca i jedna vrlo zanimljiva priča..

Postod Toni » 25 Maj 2010 12:01

Nema tu ničeg čudnog. Hteli mi to ili ne, kod nas balkanaca sve je u opticaju,tako da ne treba da razmišljaš o tome i da ti bude nezgodno (bar što se mene tiče). I još nešto.. prošla su vremena kad je ponos bio na prvom mestu. Nema više toga,nažalost. 99,99% ljudi preskaču ponos,kako bi njima bilo bolje. Drugo ih ne interesuje. Pa i tebi predlažem isto...jebeš ponos..upotrebi maštu i svoje duhovne vrline a majicu ostavi za neka bolja i mirnija vremena jer nije fer da trpiš kojekakve prezire i osude zbog PONOSA.
P.S: U svakom slučaju ja ti zavidim jer pomenutu majcu ja i dosta sa nas sa foruma NEMAMO a ti je imaš. Mislim da znam koga ću da hvatam za gušu za ovo. q/908646
Toliko od mene. Furaj ti svoj fazon i uživaj..
Alkohol je nas najveci neprijatelj. A samo kukavice beze od neprijatelja.
Srusi se avion na sred groblja.. . Policija pronasla 3500 mrtvih.
Korisnikov avatar
Toni

Pridružio se: 04 Feb 2009 12:15

Postod hadzibane » 25 Maj 2010 13:18

Tako je Toni!!!Mi koji "krvarimo" za ovaj forum nemamo majicu...Niko nas ne voli,a mi se svojski trudimo da ovaj Forum postane i opstane kao jedan od najkvalitetnijih železničkih Foruma u okruženju,a sindikalci tako... q/ww4 .Neka,neka...šmrc...
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

Postod Boris712 » 25 Maj 2010 23:44

Ma ne uzbudjuj se oko toga, ne moras da spaljujes majicu.
Ispricacu vam jednu anekdotu u kojoj su ucestvovali moj deda (masinovodja) i njegov kolega 'Strika'.

Isli jednom Strika i deda na kirbaj kad Strika navali da ide kod vracare. Iako deda u te stvari ne veruje otisao je sa kolegom. Kaze vracara Striki da ce mu u roku od GODINU DANA umreti zena a ovaj se sav uzbudio.
Kad je to bilo ima sigurno 20 godina. Od tada svaki put kada vidimo Striku pitamo ga iz zajebancije 'Jel ti umrla zena?' a on nam svaki put kaze 'Nije ziva je jos!' :lol:
Nisam video majstora Striku dosta duga, mislim da su i on i zena zivi i zdravi.
Tako da nemoj da se uzrujavas oko tih vracki.
Boris712 - Moderator
MACOSA baš je bona kad je voza majstor Bora
Korisnikov avatar
Boris712
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:30

Postod Matey41094 » 26 Maj 2010 21:20

Naravno da nisam mislio spaliti ili tako nešto...
Radi se o slijedećem: ta vještica ili ko god da ona je je to nama radila iz šale jel smo školarci a pravo gatanje kosta 520kn a mi smo dali 60.
Kao što sam ja smjestio jednomu za žlicu tako je netko meni smjestio i ovo.. Samo sam htjeo podjeliti ovu, pa ajmo nazvat glupariju s vama.. Kada platim više od 100 počet ću vjerovat :lol: :lol:
Korisnikov avatar
Matey41094

Pridružio se: 13 Mar 2010 21:21

Povratak na Vagon - Bife