Moja kolekcija muzike !!!!

Sve o svetu muzike

Re: Moja kolekcija muzike !!!!

Postod Stajs » 11 Avg 2009 21:34

seabral je napisao:
Stajs je napisao:Milane,dodirnuo si mi bolnu tacku.Kada trebam potraziti neki naslov,ponekad pregledam preko 1000 diskova :wvf: :wvf:

Kod mene kod kuće je "samo" 500 CD-ova i DVD-ova, ali većinom nemam problema pronaći nešto. Kolekciju skupljam dugi niz godina i sve stvari manje-više uvijek vratim na približno isto mjesto. Na taj način je puno lakše zapamtiti gdje se stave novi naslovi, nego odjedamput popamtiti raspored čitave kolekcije.

Svaka čast, Stajs, kolekcija ti je zaista impozantna !!! ;tapsh;

Hvala druze,nego imam jedno pitanje za tebe.Spremas li se ti za rostiljijadu u Leskovcu,prve nedelje u devetom mesecu ???????
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Postod seabral » 11 Avg 2009 22:03

Stajs je napisao: Hvala druze,nego imam jedno pitanje za tebe.Spremas li se ti za rostiljijadu u Leskovcu,prve nedelje u devetom mesecu ???????

Sve čekam da netko napiše neki konkretni datum, pa da pokušam nešto isplanirati. Ne garantiram da ću moći doći jer mi je IX mjesec skroz isplaniran. Zasad sam proučavao auto-atlase i željezničke vozne redove ... možda ipak nekako uspijemo da ne ostane sve samo na teroriji. :D
Slika
seabral

Pridružio se: 07 Mar 2009 23:18

Postod Stajs » 11 Avg 2009 22:10

Prva nedelja u devetom mesecu a konkretan datum objavicemo kada u javnost izadje raspored programa Rostiljijade.Mozda neko od nasih ucestvije u nekom delu programa,mozda bude neki dobar koncert za odgledati,...
Slika
Korisnikov avatar
Stajs

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:16

Postod seabral » 12 Avg 2009 03:59

Stajs je napisao:Prva nedelja u devetom mesecu a konkretan datum objavicemo kada u javnost izadje raspored programa Rostiljijade.Mozda neko od nasih ucestvije u nekom delu programa,mozda bude neki dobar koncert za odgledati,...

Pratim temu, pa se čujemo .... :)
Slika
seabral

Pridružio se: 07 Mar 2009 23:18

Postod hadzibane » 31 Okt 2009 20:35

Hehehe...Da ne pokazujem moju kolekciju LP ploča :tip:
Bata Nemanja takođe ima i zavidnu kolekciju diskova/dobar deo originali/i singl ploča na vinilu/1145 uredno popisana primerka/.Pa kome šta treba,neka se požali na PP! Ako nema,nabavićemo.Nadam se da Buca KDK ne čita ovo jer će da me jebe ceo život što mu nisam narezao dva diska country muzikarine... :lč:
Tito,Marks i Engels - Emerson,Lake & Palmer

Čika Jova deci...A Čika Nemanja DVA deci...
Korisnikov avatar
hadzibane

Pridružio se: 04 Feb 2009 21:59

Postod hadzibane » 31 Okt 2009 20:40

Stajs je napisao:
milanj je napisao:Bože!
Kako možeš da nađeš tu nešto, ja lično nebi mogao da se snađem i ako bi bilo moje! :D

Pozdrav, Milan.

Milane,dodirnuo si mi bolnu tacku.Kada trebam potraziti neki naslov,ponekad pregledam preko 1000 diskova :wvf: :wvf:

...I onda Te ja zajebem i nađem ono što NEMAŠ.E...sad mojom zaslugom imaš,hehehehe :navija: :jc:

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod damir661 » 20 Nov 2009 19:02

Novosti u Stajsovoj kolekciji muzike, malo LP (ploče su opet u modi) q/323 Uvek bile i ostale u modi,kod PRAVIH kolekcionara!dopunio : hadzibane.
U pitanju su albumi od Bijelog Dugmeta: Eto, baš hoću, Šta bi dao da si na mom mjestu i dupli live album od Deep Purple-Made in Japan
Slika
Slika
Slika
Slika
Korisnikov avatar
damir661
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:29

Postod hadzibane » 22 Nov 2009 14:18

Damire...LP Ploče NIKAD nisu izašle iz mode!!!Pravi ljubitelj muzike će ti to uvek potvrditi.
Dobro očuvana LP ploča na pristojnom gramofonu i dobrim zvučnicima zvuči BOLJE NEGO DISK.Za mene je CD samo NUŽNO ZLO!Analogni zapis i neponovljivo pucketanje...To je užitak!!!
Gde si se to Miroslave ponovio?Imam za Tebe par očuvanih duplikata od Deep Purple.Požali se na PP ako ti trebaju!
BTW.Sutra ću postaviti fotografije dela moje kolekcije,samo da ih nađem na PC-u.

Korisnikov avatar
hadzibane

Postod damir661 » 23 Nov 2009 16:25

Gde si se to Miroslave ponovio?I

Ima u Beogradu jedna radnja sa plocama "YUGOVINIL" zaista ima veliki izbor LP svih zanrova
Korisnikov avatar
damir661
Moderatori

Pridružio se: 04 Feb 2009 19:29

Postod Toni » 24 Nov 2009 01:09

Stajsu su redovno u diskoteci puštali ploče

...
...

.

.

....

..

...

ali betonske...!!
q/24488
Alkohol je nas najveci neprijatelj. A samo kukavice beze od neprijatelja.
Srusi se avion na sred groblja.. . Policija pronasla 3500 mrtvih.
Korisnikov avatar
Toni

Pridružio se: 04 Feb 2009 12:15

PrethodniSledeća

Povratak na Muzika